Dárkový balíček Péče o miminko

Značka: Navia/Kvitok
530 Kč
skladem

Krásný vánoční dárkový balíček Péče o miminko od narození. Dárek, který potěší každou maminku i miminko. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční dárkový balíček Péče o miminko obsahuje umývací olej Dětský úsměv a balzám Jemné pohlazení od značky Kvítok/Navia. 

Jemné pohlazení balzám - 100 % přírodní balzám pro pokožku jakéhokoli věku již od miminka, eliminuje pocit pálení a pomáhá odstraňovat začervenání pokožky, s másly a oleji v biokvalitě. Zklidňuje podrážděnou pokožkuobjem 50 ml. Více informací najdete na odkazu Přírodní mast Jemné pohlazení.

Dětský úsměv umývací olej - Jemný čistící olej vhodný pro děti od narození i pro dospělé s citlivou pletí, jemně a šetrně čistí bez narušení přirozeného ochranného filmu pokožky. objem 50 ml. Více informací najdete na odkazu Umývací olej Dětský úsměv

Produkty jsou zabaleny v kartonové krabičce s průhledným víkem a samolepkou s vánočním motivem. Jméno obdarovaného na samolepce doplníte vy. (Samolepky mají stejnou charakteristiku, ale různé vánoční motivy, může se tedy lišit od té na fotografii.) 

 

 

Kvitok (dříve Navia) je slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které podporují funkci i té nejcitlivější pokožky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale zejména její vášní. Díky tomu již získala několik prestižních ocenění. Martina se snaží propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. 

Na produktech značky Kvitok/Navia můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech.