Dárkový balíček Pro muže

Značka: Nikko B.
390 Kč
skladem

Krásný dárkový balíček Pro muže, které zajistí šetrné mytí rukou a nohou. Dárek, který potěší každého partnera, dědečka i syna. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Pro muže obsahuje neparfemované Mýdlo s mořskou solí a Mýdlo na nohy s pemzou Hardwork od české značky Nikko B. 

Neparfemované solné mýdlo s jogurtem - Speciální mýdlo s mořskou solí, jogurtem, červeným a růžovým jílem. Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleťobjem 100 g. Více informací najdete na odkazu Solné mýdlo

Mýdlo na nohy s pemzou Hardwork - Speciální mýdlo s pemzou na nohy a ruce. Umyje i silnou špínu a díky pemze zjemňuje ztvrdlou pokožku. Je určené hlavně k ošetření kůže nohou a také mytí rukou po práci (barvy, inkoustu apod.) (s vůní kvalitního vonného oleje bez škodlivých látek). objem 100 g. Více informací najdete na odkazu Mýdlo s pemzou na nohy

Produkty jsou zabaleny v kartonové krabičce s průhledným víkem a samolepkou s vánočním motivem. Jméno obdarovaného na samolepce doplníte vy. (Samolepky mají stejnou charakteristiku, ale různé vánoční motivy, může se tedy lišit od té na fotografii.) 

 

 

Zakladatelkou značky Nikko B. kosmetika je Bára Mikulášová, která začínala s ruční výrobou tuhých mýdel šetrnou metodou zastudena. Díky této metodě v rostlinných olejích zůstanou při výrobě mýdel a šamponů zachovány všechny cenné složky – mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty, atd. 

Následně Bára spolu se svým týmem vyvinula další úžasné kosmetické produkty a rovněž na vývoji dalších produktů momentálně pracuje.

V naší nabídce naleznete zejména jejich skvělá přírodní mýdla a vosky na suché a rozpraskané ruce.