Dárkový balíček Voňavá péče

Značka: Navia/Kvitok
654 Kč
skladem

Krásný dárkový balíček Voňavá péče obsahuje Bio pleťový čistič a přírodní deodorant od značky Kvítok. Dárek, který potěší vaši kamarádku, maminku i dceru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Voňavá péče obsahuje Bio pleťový čistič a deodorant od značky Kvítok. 

Bio Multifunkční pleťový čistič 3 v 1 - Jedním přípravkem odstraníte make-up, pleť vyčistíte i tonizujete. Je ideální na cesty či náročnější dny, kdy nestíháte. Pomáhá v pokožce udržovat vlhkost, regeneruje ji a hydratuje.objem 100 ml. Více informací najdete na odkazu Bio pleťový čistič

Deodorant Fruity - Přírodní deodorant se svěží letní vůní ovoce je vhodný i pro citlivou pokožku. Deodorant nezanechává ulepený pocit a skvrny na oblečení. Deodorant z řady Senses obsahuje složku s klinicky ověřenými antimikrobiálními účinky pro 24hod účinnost deodorantu. NEOBSAHUJE JEDLOU SODU. objem 42 g. Více informací najdete na odkazu Deodorant Fruity

Produkty jsou zabaleny v kartonové krabičce s průhledným víkem a samolepkou s vánočním motivem. Jméno obdarovaného na samolepce doplníte vy. (Samolepky mají stejnou charakteristiku, ale různé vánoční motivy, může se tedy lišit od té na fotografii.) 

 

 

Kvitok (dříve Navia) je slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které podporují funkci i té nejcitlivější pokožky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale zejména její vášní. Díky tomu již získala několik prestižních ocenění. Martina se snaží propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. 

Na produktech značky Kvitok/Navia můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech.