Dárkový balíček Hebké ruce

Značka: Nikko B.
370 Kč
skladem

Krásný dárkový balíček Hebké ruce, který šetrně opečuje vaše ruce. Dárek, který potěší každou maminku, dceru i sestru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Hebké ruce obsahuje Přírodní vosk na suché ruce a Olej na nehty a nehtová lůžka od značky Nikko B. 

Olej na nehty - Směs přírodních olejů změkčí a vyživí nehtovou kůžičku a nehty, udržuje je vláčné a vytváří ochrannou vrstvu. Dobře se vstřebává. S jojobovým, arganovým a malinovým olejem a se zpevňujícími ceramidy. objem 3,5 ml. Více informací najdete na odkazu Olej na nehty

Přírodní vosk na suché ruce Rest bar - Vyživující a ochranný balzám pro suché a namáhané ruce (pole dance, sport, lezení, řemeslníky, proti zimě a mrazu, kancelář a suchý vzduch). Bez konzervantů. (s vůní kvalitního vonného oleje bez škodlivých látek). objem 15 g. Více informací najdete na odkazu Přírodní vosk na suché ruce

Produkty jsou zabaleny v kartonové krabičce s průhledným víkem a samolepkou s vánočním motivem. Jméno obdarovaného na samolepce doplníte vy. (Samolepky mají stejnou charakteristiku, ale různé vánoční motivy, může se tedy lišit od té na fotografii.) 

 

 

Zakladatelkou značky Nikko B. kosmetika je Bára Mikulášová, která začínala s ruční výrobou tuhých mýdel šetrnou metodou zastudena. Díky této metodě v rostlinných olejích zůstanou při výrobě mýdel a šamponů zachovány všechny cenné složky – mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty, atd. 

Následně Bára spolu se svým týmem vyvinula další úžasné kosmetické produkty a rovněž na vývoji dalších produktů momentálně pracuje.

V naší nabídce naleznete zejména jejich skvělá přírodní mýdla a vosky na suché a rozpraskané ruce.