Dětský bio balzám Baby Balm - Badger USA

Neohodnoceno
199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dětský 100 % přírodní bio balzám pro jemnou pokožku Vašich dětí. Vhodný také pro dospělé. Krém Badger Baby Balm dokonale vyživuje a chrání citlivou pokožku. 100% bio přírodní oleje.

objem 21 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si ho zamilujete?

Bez chemie, syntetik, "vůní" či parabenů, které pro své děťátko nechcete. Je jemný vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku jakéhokoli věku:). Vyživuje a chrání pokožku. Měsíček lékařský a heřmánek římský jsou tradiční uklidňující a léčivé bylinky pro děti, mají hojivé a antibakteriální vlastnosti, zmírňují podráždění pokožky.

Použití: Po koupeli aplikujte na pokožku děťátka ke zklidnění svědění a nepohody spojené např. s vyrážkou po plenkách. Vhodné také na uklidňující masáže pokožky děťátka, např. bříško.  

Balzám často používají i dospělí na různé části těla a to i například na hemoroidy, o kterých se příliš nemluví.

složení: extrapanenský olivový olej*, včelí vosk*, ricinový olej*, heřmánek římský*, extrakt z měsíčku lékařského*. *z ekologického zemědělství

Upozornění: Před prvním použitím se u každého kosmetického přípravku doporučuje provést tzv. patch test, tj. nanést a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a vyčkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergické reakce či přecitlivělosti na daný produkt. Pokud se po aplikaci objeví alergická reakce, povrch pokožky umyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce potrvá delší dobu, vyhledejte pomoc lékaře. 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
? INCI: Olea Europaea Oil*, Ricinus Communis Oil*, Cera Alba*, Anthemis Nobilis *, Calendula Officinalis Flower Extract*, * z ekologického zemědělství
Velikost balení: 21 g
Položka byla vyprodána…

Badger je rodinná společnost sídlící v Hew Hampshire USA, kterou založil v roce 1985 Bill Whyte. Značka Badger se od té doby postupně rozrůstala a dnes vyrábí více než 100 druhů produktů a má okolo 80 zaměstnanců. V roce 2018 předal Bill vedení rodinné firmy svým dvěma dcerám. Badger používá pouze přísady, které odpovídají jejich přísným normám pro zdravé zemědělství, udržitelný dodavatelský řetězec a jsou zdravé pro člověka i přírodu. Společnost Badger provozuje smysluplné podnikání, klade důraz na šetrný přístup k životnímu prostředí, dobré vztahy mezi lidmi a podporuje také mnoho charitativních akcí. 

A jaká je mise společnosti Badger?

  • Vytvářet úžasně čisté a účinné přírodní produkty nejvyšší kvality založené na jednoduchosti a promyšlené přípravě se záměrem chránit, uklidňovat a léčit pokožku.
  • Podnikání, které je zábavné, spravedlivé a ziskové; kde peníze jsou palivo, nikoli cíl; a kde se naše vize zdravějšího světa projevuje tím, jak pracujeme a jak se chováme k sobě navzájem a k lidem, kterým našimi produkty pomáháme.

V Badgeru se řídí těmito principy:

  • Individuální odpovědnost v týmovém pojetí
  • Osobní přístup v komunikaci
  • Podpora ekologického, udržitelného zemědělství prostřednictvím našich nákupních postupů
  • Obchodní prostředí, které respektuje a podporuje všechny zaměstnance a lidi, kterým pomáháme
  • Osobní a sociální uzdravení prostřednictvím našeho charitativního dárcovství
  • Odpovědnost za životní prostředí
  • Čestnost a integrita v našich obchodních praktikách
  • Zažívat radost při práci

V naší nabídce najdete zejména jejich úžasné balzámy na popraskané ruce a skvělé opalovací krémy, které obsahují minerální filtr oxid zinečnatý, jež se nevstřebává do kůže, ale zajišťuje mechanickou ochranu před UVA i UVB zářením.

usda_organic_badger_balmbadger_balm_fair_trade_certified