O nás

Naturefolio chce být domovem skutečné přírodní péče o těla i duše naše i našich dětí.

Můj syn bojoval od malička s ekzémy a alergiemi. Všudypřítomné chemické látky v běžných ale i specializovaných krémech, mýdlech a šamponech ekzém jenom zhoršovaly. Trávila jsem tak spousty času hledáním produktů, které jsou opravdu přírodní, přestože slovo přírodní má každý druhý krém na svém obalu, ale svým složením tomu neodpovídá. Dobrá zpráva je, že existuje mnoho produktů, které jsou skutečně vyrobeny z přírodních surovin a to i v České republice. Na Naturefolio tak najdete pouze takové produkty, které jsou vyrobeny z přírodních surovin a sama jsem je používala a používám. Používají je také lidé v našem okolí a rodinní příslušníci. 

Určitě již víte, že každému člověku pomáhá na atopický ekzém něco jiného a je třeba učinit mnoho různých opatření. Péče o pokožku je jejich nedílnou součástí. Můžete vybírat mezi námi nabízenými kosmetickými produkty, které mají jedno společné – jsou produkty ze skutečně přírodních surovin, které jsou přirozené pro naše tělo. Naše vyspělá společnost bohatne – částečně na úkor přírody, kterou zatěžujeme chemikáliemi, ať už v půdě, vodě nebo vzduchu. A proto dává velký smysl alespoň trochu našim tělesným schránkám ulevit přírodními produkty. Někomu přírodní produkty mohou pomoci ekzém úplně vyléčit, někomu ekzém alespoň zmírní.

Moc dobře vím, jaké to je bojovat s ekzémy. Bezesné noci strávené s dětmi hlazením a utěšováním, že jednou ten ekzém konečně zmizí. 

Zázraky se nedějí přes noc, ale kdo vytrvá, ten vyhraje.

Krásný den vám přeje
Petra