Bezpečný opalovací krém s minerálním filtrem bez parfemace 30 SPF Badger USA

Značka: Badger
459 Kč
skladem

Neparfémovaný přírodní opalovací krém Badger Clear Zinc pro všechny typy pokožky s nejbezpečnějším minerálním filtrem oxidem zinečnatým, vyrobený z 98 % z bio ingrediencí, bez konzervantů. S pouze pěti ingrediencemi. Vhodný i pro nejcitlivější dětskou pokožku a pokožku s atopickým ekzémem. 

objem 87 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní opalovací krém s bezpečnou minerální ochranou pro celou rodinu,  bez parfemace vyrobený rodinnou firmou Badger v USA New Hampshire. Bezpečně blokuje škodlivé UVA a UVB paprsky slunečního záření díky nepotaženému oxidu zinečnatému (clear uncoated zinc). 

Proč si ho zamilujete?

Užijte si krásný slunný den bez obav ze slunečního záření. Ochranný krém Badger Sun spolehlivě ochrání citlivou pokožku, poskytuje účinnou ochranu proti slunečním paprskům, je bezpečný, efektivní a širokospektrální, voděodolný až po dobu 40 minut, složen z 98 % z bio přírodních ingrediencí, hypoalergenní. Vysoká ochrana SPF 30. Bezpečný produkt také pro mořské korály. 

Jak aplikovat: Před každou aplikací tubu s krémem důkladně protřepejte. 15 minut před pobytem na slunci natřete všechny části těla, jež budou se slunečními paprsky v přímém kontaktu a důkladně rozetřete. Aplikujte nejméně každé dvě hodiny, opakujte po 40 minutách plavání nebo pocení se. Při aplikaci krému je kůže bílá, ale krém snadno rozetřete do ztracena - viz video v záložce vedle tohoto popisu. 

Tuba krému je bez obsahu ftalátů a je vyrobená z více než 50% recyklovaného plastu. Díky za to:)

Složení: slunečnicový olej*, 18,75 % oxid zinečnatý, včelí vosk*, vitamín E, extrakt z rakytníku*.

*z ekologického zemědělství

Upozornění: Před prvním použitím se u každého kosmetického přípravku doporučuje provést tzv. patch test, tj. nanést a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a vyčkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergické reakce či přecitlivělosti na daný produkt. Pokud se po aplikaci objeví alergická reakce, povrch pokožky umyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce potrvá delší dobu, vyhledejte pomoc lékaře. 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
? INCI: Helianthus Annuus Seed Oil*, Zinc oxide, Cera Alba Extract*, Tocopherol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract*, * z ekologického zemědělství
Velikost balení: 87 ml

Chcete vidět, jak se tento opalovací krém roztírá?

Badger je rodinná společnost sídlící v Hew Hampshire USA, kterou založil v roce 1985 Bill Whyte. Značka Badger se od té doby postupně rozrůstala a dnes vyrábí více než 100 druhů produktů a má okolo 80 zaměstnanců. V roce 2018 předal Bill vedení rodinné firmy svým dvěma dcerám. Badger používá pouze přísady, které odpovídají jejich přísným normám pro zdravé zemědělství, udržitelný dodavatelský řetězec a jsou zdravé pro člověka i přírodu. Společnost Badger provozuje smysluplné podnikání, klade důraz na šetrný přístup k životnímu prostředí, dobré vztahy mezi lidmi a podporuje také mnoho charitativních akcí. 

V naší nabídce najdete zejména jejich úžasné balzámy na popraskané ruce a skvělé opalovací krémy, které obsahují minerální filtr oxid zinečnatý, jež se nevstřebává do kůže, ale zajišťuje mechanickou ochranu před UVA i UVB zářením.