Ručně vyráběné mýdlo s levandulí - Herbalka

Značka: Herbalka
150 Kč
skladem

Mýdlo je vyráběno metodou za studena, tím si oleje i bylinky v mýdle zachovají vzácné a účinné látkyMýdlo neobsahuje žádné chemické konzervanty ani barviva, je pomocníkem pro každodenní mytí pokožky rukou i těla. Pokožka je po umytí přírodním mýdlem hebká, vláčná a pružná.  Mýdlo obohacené o esenciální oleje působí i aromaterapeuticky.

objem 100 g 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mýdla jsou ručně a s láskou vyráběná šetrnou metodou zastudena v rodinné manufaktuře Herbalka, tj. reakcí olejové a vodní fáze při teplotě kolem 30 stupňů Celsia. Mýdla vyrobená z rostlinných olejů nenarušují přirozený ochranný film pokožky a nevysušují. Příznivě navíc působí další přísady doplněné po zmýdelnění (např. vzácné oleje a maceráty).

Proč si ho zamilujete?

Pokožka je po umytí přírodním mýdlem hebká, vláčná a pružná. Příznivě navíc působí další přísady doplněné po zmýdelnění (např. vzácné oleje a maceráty). Mýdlo je vhodné i při léčbě kožních problémů, jako je např. atopický ekzém. Obsahuje levandulový květ a levandulovou silici. 

Mýdlo má čistě přírodní složení: Slunečnicový olej, kokosový olej, řepkový olej, hydroxid sodný, esenciální olej levandule, levandulový květ, geraniol, limonene, linalool, extrakt grapefruitové kůry (Hydroxid sodný je v přírodních mýdlech používán při výrobě ke zmýdelnění a ve výsledném produktu se nenachází.) 

Skladování: Mezi používáním uchovávejte mýdlo v suchu. Zvýšíte tak jeho životnost. Neskladujte na přímém slunci.

Upozornění: Před prvním použitím se u každého kosmetického přípravku doporučuje provést tzv. patch test, tj. nanést a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a vyčkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergické reakce či přecitlivělosti na daný produkt. Pokud se po aplikaci objeví alergická reakce, povrch pokožky umyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce potrvá delší dobu, vyhledejte pomoc lékaře. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o ruce
? INCI: Aqua, Brassica campestris sterols, Helianthus annuus seed oil, Cocos nucifera oil, Sodium hydroxide, Lavandula angustifolia oil, Geraniol, Limonene, Linalool, Lavandula angustifolia, Citrus grandis peel extract.
Velikost balení: 100 g

Herbalka je rodinná mýdlárna z Podhůří Jizerských hor. Tomáš se svou rodinou ručně vyrábí skvělá mýdla, šamponová mýdla a šlehané krémy na pleť a celé tělo z přírodních ingrediencí. Mýdla jsou vyráběna metodou zastudena tj. reakcí olejové a vodní fáze při teplotě kolem 30 stupňů Celsia. Mýdlová hmota se tedy při výrobě nemusí zahřívat a tak zůstanou v rostlinných olejích všechny cenné složky – mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty, atd. Mýdlo vyrobené za studena narozdíl od klasických mýdel nevysušuje a nedráždí. Pleť je po umytí hebká a pružná.