Bio zjemňující balzám pro suchou pokožku rukou i nohou Badger Balm USA

Značka: Badger
199 Kč
skladem

Krém Badger Balm dokonale hydratuje pokožku Vašich rukou a zajistí jim potřebnou výživu. 100% bio přírodní oleje. Vhodný také na nohy či lokty.

objem 21 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si ho zamilujete?

Je jemný, vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Do hloubky hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává pokožku jemnou a hebkou, regeneruje, příjemně voní a chrání pokožku. Můžete aplikovat na ruce, nohy, lokty apod. Pro Vaši informaci - produkt je hodně výživný a mastný, doporučujeme tedy aplikovat večer nebo počítat s touto vlastností balzámu:)

Složení: extrapanenský olivový olej*, včelí vosk*, ricinový olej* ,extrakt z aloe vera a esenciální olej z libavky poléhavé*. *z ekologického zemědělství

Upozornění: Před prvním použitím se u každého kosmetického přípravku doporučuje provést tzv. patch test, tj. nanést a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a vyčkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergické reakce či přecitlivělosti na daný produkt. Pokud se po aplikaci objeví alergická reakce, povrch pokožky umyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce potrvá delší dobu, vyhledejte pomoc lékaře. 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o ruce
? INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cera Alba*, Ricinus Communis Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Gaultheria Procumbens Leaf Oil*, * z ekologického zemědělství
Velikost balení: 21 g

Badger je rodinná společnost sídlící v Hew Hampshire USA, kterou založil v roce 1985 Bill Whyte. Značka Badger se od té doby postupně rozrůstala a dnes vyrábí více než 100 druhů produktů a má okolo 80 zaměstnanců. V roce 2018 předal Bill vedení rodinné firmy svým dvěma dcerám. Badger používá pouze přísady, které odpovídají jejich přísným normám pro zdravé zemědělství, udržitelný dodavatelský řetězec a jsou zdravé pro člověka i přírodu. Společnost Badger provozuje smysluplné podnikání, klade důraz na šetrný přístup k životnímu prostředí, dobré vztahy mezi lidmi a podporuje také mnoho charitativních akcí. 

V naší nabídce najdete zejména jejich úžasné balzámy na popraskané ruce a skvělé opalovací krémy, které obsahují minerální filtr oxid zinečnatý, jež se nevstřebává do kůže, ale zajišťuje mechanickou ochranu před UVA i UVB zářením.